Fortsatt restplasser!

Vi har også seinere opptak. Så bare ta kontakt!

Er du interessert i å være deltidsstudent? Ta kontakt!

post@kragerokunstskole.no eller ring 40 49 85 92

Heltid

Kragerø Kunstskole har kontinuerlig opptak, det vi si at du kan få studieplass også etter skolestart mandag 21. august. Vi tar i utgangspunktet imot studenter fra fylte 18 år. I dag er det ikke noe krav om bestått videregående, men det vil du trenge hvis du ønsker å gå videre i England.

Du søker ved å ringe oss, sende sms eller epost.

Du må gjerne komme på et uforpliktende besøk til oss; send en mail til post@kragerokunstskole.no eller ring 40 49 85 92 og avtal med oss. Ta gjerne med arbeider du har gjort.

Semesteravgiften er Kr: 25.000 for det første året og Kr: 23.000 for det andre året. Dette dekker materialer, ekskursjoner og deler av obligatorisk studietur. Skolen er godkjent av Statens Lånekasse for utdanning og gir rett til lån og stipend.

Vi håper å se deg ved skolen vår!

 

Skriv til

Kragerø Kunstskole
Edvard Munchs vei 3
3770 Kragerø

eller
post@kragerokunstskole.no

Dette må du oppgi:

  • navn
  • adresse
  • fødselsdato
  • mailadresse/telefon

og vise til/fortelle om:

  • tidligere utdannelse eller praksis
  • kunstneriske arbeider du har gjort
  • -og si hvorfor du ønsker å studere hos oss.